Хроніки ХайВей

We're going to make some history today

v6dvvav_sdaniel.jpg
Сергій Даниленко  12.09.2007 15:51:54

REX-2007

Вчора був на Рексі. Кожного року приходжу на цю виставку в новій ролі. У 2004 році - як журналіст видання M.A.DE, у нашого журналу тоді був стенд на виставці. У 2005 ходив з Дмитром Дубілетом dubilet вже коли працювали над ХайВей. 2006 рік пропустив, тепер сходив у 2007 р.

Як точно сказала знайома, яку зустрів на виставці, "обмельчал РЕКС". Хоча засновники говорять, що від бажаючих взяти участь не було відбою і навіть довелося взяти в оренду додатковий павільйон, коло доповідей і презентацій не зацікавило. Зубрів медіа-ринку було мало, а доповідачі здебільшого заявили такі теми, які на профільних сайтах і в блогах обсмоктали вже вздовж і впоперек (на зразок "текстові та онлайн-видання: способи взаємодії" і т.д.).

На стендах, які стосувалися так чи інакше Інтернет-реклами, мені розповідали щось на зразок, як стати багатим, додавши назву моєї компанії у їх онлайн-каталог.

З позитиву - краще зрозумів, чим живе медіа-ринок, і хто ці люди, які його творять. Також ХайВей (а точніше Дмитро Дубілет) взяв участь у круглому столі з темою "Прінт і онлайн: дружба дружбою, а гроші нарізно", де були присутні представники компаній UaMaster, BigMir, UkrNet, Rozetka.ua, Газети по-Київськи, Ніко моторс, УНІАН, AdPro, Glavred, UAPP.

Висновки: ми робимо все правильно тут на ХайВей. Потрібно працювати далі :) В темпі, швидко, бажано блискуче, як ми це вміємо. Дякую всім, хто з нами.

Дмитро Дубілет розповідає про тенденції в ЮАнеті.

В центрі кадру - солодка парочка: БігМір і Укрнет. На двох вони контролюють більше половини ринку Інтернет-реклами в Україні.

Це фото тут не в тему. Але опублікую так просто. Знайшов ці дві штуки для поливання води в одному з двориків Софії Київської.

До речі, у п'ятницю о 19:00 плануємо провести першу зустріч для тих, хто на цьому тижні зареєструвався на Хайблоггері та ХайВей. Місце - Сундук на Леонтовича-7, дуже вже воно мені сподобалось.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

хехе сундук взагалы куьтове мысце там баагто журанылстыв зустрычаэться. А чого тільки для тих хто цього тижня зареєструвався? А нам зубрам можна приходити?

Можна :)

блискуче, як ми це вміємо.

нічого додати. так воно і є, молодці!

молодці

ооо, журнал МАДЕ :) знайоме слівце :)

в мене там колись працював знайомий, я ше йому халтурку фотографував колись.

таке враження шо на рексі було нудно - а де медійні монстри?

Підозрюю, що медійні монстри, особливо за місяць до виборів, працюють у поті чола і на виставку забили.

RSS оновлення

Contacts

Наші фотокниги FineBook

Welcome! Фотокниги http://finebook.com.ua


Facebook - депутатам!Новий громадянин

 Громадська кампанія Новий Громадянин

Хороша громадська кампанія.


Twitter Updates
  follow me on Twitter

  Fine Web

  Internet media, marketing, advertising, PR http://www.fineweb.com.ua


  Gloss.ua

  ;)

  Метки

  Интересы
  4 година ранку, Google, ICQ, PR, авто, бійки, бруківка, вітер, вогнища, говорити, дипломатія, дощ, журналістика, ідеї, інтернет, кава, кальян, кока-кола, копірайтинг, креатив, Львів, міжнародна інформація, міжнародні відносини, мокрий асфальт, мости, подорожувати, політика, польська мова, психологія, свіже повітря, світанки, спати в палатці, сутінки, теорія комунікації, френди, футбол, хайвей, цивілізація, швидкість

  Я читаю
  ОБОЗ.ua