Хроніки ХайВей

We're going to make some history today

v6dvvav_sdaniel.jpg
Сергій Даниленко  20.08.2009 12:38:41

Реклама на Хайблоггері

Друзі, дякуємо всім, кого знаємо і не знаємо особисто! Усім, хто допомагав створювати Хайблоггер й публікує інформацію на цьому сайті. За кілька років на Hiblogger.net створені тисячі чудових блогів з красивим дизайном і цікавим контентом. Це повідомлення стосується новини, яка водночас і радісна, і не дуже хороша. Через кілька днів на сайті Hiblogger.net з'явиться реклама.

Команда розробників блог-сервісу рада, що сайт зможе приносити прибуток, окупити витрати на його створення, підтримку і подальший розвиток. Ми довго думали, який рекламний формат обрати, щоб реклама не заважала авторам і читачам блогів. В результаті вирішили розмістити рекламний майданчик формату 728х90 в шапці сайту над основним меню. Таким чином реклама буде чітко відокремлена від змісту й дизайну авторських блогів.

Розраховуємо, що баннери будуть максимально якісними, ненав'язливими і не заважатимуть блоггерам. Також будемо слідкувати за їх обсягом, щоб реклама не уповільнювала завантаження сторінок.

Нововведення дасть можливість Хайблоггеру, як одному з найкрасивіших блог-сервісів України, розвиватись далі, а також покриватиме вартість необхідних технічних витрат.

Також ми прийняли рішення не вводити в блог-сервісі стандартного рекламного майданчика 240х350, який зазвичай розміщується на сайтах всередині статей і текстових записів. Таким чином реклама не втручатиметься безпосередньо у записи блогів. Нагадаємо, що побажання та зауваження щодо роботи сервісу можна публікувати у спільноті Bugger http://community.hiblogger.net/bugger/, а нові ідеї в розділі "Зробимо Хайблоггер кращим" http://hiblogger.net/my-ideas.

Дякуємо всім за участь у створенні сайту!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 89

намана!))думаю, що люди зі здоровим глуздом не будуть проти
Так, ми також так думаємо :)
Тобто ти, що хочеш сказати, що буду проти?
а я шО знаю?
Люди зі здоровим глуздом, які пишуть уркаїнською, зробили це з самого початку... Принаймні, я не бачу іншого пояснення, чому б їм було це не зробити...
"уркаїнською" Иииииииииии Це було мені?
Сорі, не на ту сторінку запостив )
бгг, а тепер поясни, що ти хотів сказати?
ахахах) зараз поллється))
розумно
Порнуху рекламировать будем?:) Надеюсь никогда не будет как в ЖЖ. Я был очень рад убежать оттуда на ХБ...
Ні, як вже Ж не планується, там взагалі рекламу поставили всередині записів користувачів.
підписався на коменти)
интересно кто захочет здесь оставлять свою рекламу?

Ахахаха. +1
10й плюсик:)
куясе=0)Спасибки
честно-в глубине души чувствовал что будет такой погром=0)Игра канеш ужасная.
ахаха))) 16!!! Це рекорд!
Можно заносить в книгу рекордов блогов=0)
подключу все свои профилиP.S.что за глюк с кнопкой ответить?разворачиваю ветку-ее нет=0(
ужас....и опять нет этой кнопки=0)
Чiпси, Чiкси, Лавандос?
хороший компромиссный вариант
Бред
Это типа замазали красивенько.
а хіба ще реклами нема? я про теннісний сайт=)
во-во, правду говоришь
оу, не тільки тенніс, а й всілякі ідіотські новини. а "через кілька днів" додасться ще. пічальна. ну хоч в блогах вискакувати всяка порнуха не буде
А теннис убрали, ВЕРНИТЕ СИСЬКИ
Теніс це наш сайт, як і сайт про формулу-1.
то самореклама сайта корпорации
Свожу на речку, туда и обратно, обратно дороже
Рекомендовал эту запись
Да не вопрос. Ваш же ресурс, что хотите, то и делайте. Тем более и в Ваших же интересах не навредить и не отпугнуть пользователей.
Файрфокс + Едблок = ніякої реклами :Р
+адін
какбэ плюс
+
Опера, права кнопка миші!
А докладніше? :)
Лишь бы не порнуха, а так все норм =)
Главное,чтобы небыло всплывающих окон с рекламой,как на футбол.юэй
t.gifrus_u.gift.gifspace.gifm.gifo.gifrus_je.gife.gift.gifspace.gifrus_be.gifrus_y.gift.gifrus_m_zn.gifspace.gifb.gifa.gifrus_sha.gifa.gifspace.gifp.gife.gifk.gifrus_el.gifa.gifm.gifa.gifzn_skobka_zakr.gifzn_skobka_zakr.gifzn_skobka_zakr.gif
если будет мешать - удалите!
У пользователей огнелиса АдБлок все равно все вырежет )
Да любой фаервол.. уже почти не помню, как баннеры выглядят ))
хорошо иметь adblock
+1
Рекомендовал эту запись
врятли тут банерная реклама нормально пойдет. Ну пробуйте, посмотрю (хотя кроме инет магазинов никто, наверное, не клонет).
Якщо в першій серії на стіні висить рушниця, то в останній вона вистрелить.
А скільки коштуватиме реклама мого сайту у Вас на тиждень?
+1. Yaksho reklamuvaty - to shosj korysne. Dayte rajs-lyst.
Презентації ресурів і прайс-листи є тут http://new.umh.ua
Головне, щоб не вийде як з ХайВеєм? Коли реклами стало більше ніж сайту...
ХБ цікавий сайт тут зручно спілкуватися і цікаво. зрозуміло що від реклами нікуди не дінешся але хотілобся щоб це не заважало. думаю що вам получится зробити так щоб на сайті і далі було зручно і затишно!
давно пора :)
компромисс :) а этот отдельный блок на главной страничке -- только для этой записи и потом исчезнет? или это новый блок насовсем?
там напевне реклама і буде
Цей блок для закріплювання важливих записів.
Вдалий компроміс, як на мене.
це добре, коли сайт приносить прибуток. Головне, щоб було помітно, де нереклама
pr.gifa.gif

одному з найкрасивіших блог-сервісів України

не согласна, вот раньше да, самый красивый был хайблоггер

Раніше і трава була зеленіша...
переживем :)
Нормально. Такую рекламу можна принять. но вот когда по всей странице, слева и с права, на главной и т.д. это уже тихий ужас...
Молодцы! Грамотно сработали! Реклама должна быть и скромничать нечего, а только руководствоваться чувством меры и здравого смысла! Пока вы не перешагнули ни за границу того , ни за границу другого. ХБ должен жить!!! Так держать! )))))))))))))))))
Уважаемый Сергей! Объясните мне, пожалуйста, что значат все эти необычности, начавшие происходить на ХВ со скромным автором Олегом Невинчанным (Олегом Зиньковским). Вы прислали мне удостоверение, в котором в моей фамилии была допущена ошибка, второй раз подряд: если в прошлом году я был «Олег Знковський» (пропущен «Ь» после «Н»), то в этом году я стал «Олегом Зiньковским» (пропущен «Ь» после «С»). Уверен, у Вас в редакции работают профессионалы, – и вот, на тебе. Случайно ли?.. Далее. Я не могу опубликовать материал на ХВ. Загружаю текст, расставляю рубрики и теги, заполняю все необходимые поля, нажимаю кнопку «Предварительный просмотр» – и... И – ничего. Фома не реагирует. Материал не публикуется, он – мёртвый. Уверен, у Вас в редакции работают профессионалы, но разве ж «Нимфа», туды её в качель, кисть даёт? Скажите, Сергей, а это – случайно?.. Может, причина тому – тематика, в которой Ваш покорный слуга работает: нелегальная торговля оружием, преступления СБУ? Ответьте мне: это всё – можно исправить или нет?
Рекомендовал эту запись
привет, на ХБ недавно, не подскажете как добавить код AdSense в исходный код HTML моей страницы? или это против правил ХБ?
316230425
http://www.football-serv.com.ua/ футбол онлайн!!!
Would you like to know about Canada goose? I believe that you must also want to have a clear understanding of Canada goose clothing. Now let us pay attention to Canada goose label together. According to my understanding, Canada goose Company is just known for canada goose jackets and canada goose parkas; Canada goose label is also highly praised by consumers; in the meantime, Canada goose clothes attract great attention for the high quality and fashion looks. Do you get known about Canada goose now? (yang)
http://www.saleauuggs.com UGG Australia boots http://www.saleauuggs.com UGG brand boots http://www.saleauuggs.com discount UGG boots http://www.saleauuggs.com cheap UGG boots http://www.saleauuggs.com UGG boots sale http://www.saleauuggs.com UGG boots on sale http://www.saleauuggs.com lowest price UGG boots http://www.saleauuggs.com Australia UGG boots Australia UGG Boots: Huge Range of Genuine UGG Boots Are Made From Top Quality Australian Sheepskin Materials From An Official Retailer Of UGG Australia. Fast&Free International Delivery on ALL UGGs.
RSS оновлення

Contacts

Наші фотокниги FineBook

Welcome! Фотокниги http://finebook.com.ua


Facebook - депутатам!Новий громадянин

 Громадська кампанія Новий Громадянин

Хороша громадська кампанія.


Twitter Updates
  follow me on Twitter

  Fine Web

  Internet media, marketing, advertising, PR http://www.fineweb.com.ua


  Gloss.ua

  ;)

  Метки

  Интересы
  4 година ранку, Google, ICQ, PR, авто, бійки, бруківка, вітер, вогнища, говорити, дипломатія, дощ, журналістика, ідеї, інтернет, кава, кальян, кока-кола, копірайтинг, креатив, Львів, міжнародна інформація, міжнародні відносини, мокрий асфальт, мости, подорожувати, політика, польська мова, психологія, свіже повітря, світанки, спати в палатці, сутінки, теорія комунікації, френди, футбол, хайвей, цивілізація, швидкість

  Я читаю
  ОБОЗ.ua