Хроніки ХайВей

We're going to make some history today

v6dvvav_sdaniel.jpg
Сергій Даниленко  21.09.2007 11:33:35

20 вересня, презентація ХайВей і сайтів УМХ на Дніпрі

Вчора провели презентацію ХайВей й усього напрямку New media Українського медіа холдингу. Запросили провідні агенції, які працюють у сфері Інтернет-реклами на теплохід “Каштан” на 3-годинну прогулянку по Дніпру.  

Приємно познайомитись з людьми, яких раніше знав по ніках в ICQ і контактах в Google docs. Виявляється, рекламні агенції (тут і далі пишу лише про Інтернет) дуже рідко збираються разом. І подібні презентації не є загальнопоширеною практикою.  

Познайомився нарешті з Євгеном Шевченком з Uamaster’a, раніше читав його блог, оскільки хтось з хороших знайомих сказав, що це must read. У спілкуванні склав враження толкової і цікавої людини з досвідом роботи в Інтернеті і в рекламі. Разом з з Євгеном Шевченком і Дмитром Дубілетом  чухали потилицю, думаючи над питанням, як провести ефективну рекламну кампанію з таргетінгом на Сімферополь. Бігмір показує, що по всьому Уанету з Сімферополя близько 6.000 заходів. Питання у тому, на яких сайтах їх тепер позбирати, щоб не поїхати дахом у процесі планування.  

Зірками події стали Євген Клименко та його дружина Тетяна, зубри Інтернет-реклами в Україні. З Євгеном ми спілкувалися 2 роки тому, коли тільки-но запускали ХайВей і в Інтернет-рекламі нічого не розуміли. Зустріч відбулася у кращих традиціях кіно: у якомусь промисловому районі, восени ввечері, біля дороги. Євген саме пробив колесо у власному автомобілі. Рахували, скільки буде коштувати на той час зробити так, щоб ХайВей мав по 100,000 хостів у день протягом тижня. Виявилось, дорого :)  

Цього вечора Євген і Тетяна розповіли багато історій зі свого досвіду роботи в Уанеті. Якщо хтось із журналістів читає цей пост, раджу взяти у них інтерв’ю. Ці люди контролюють інформаційні потоки в Уанеті не гірше за ТОПові Інтернет-видання. Тетяна також веде блог про політику, однак його адресу так і не повідомила.   Цікавою виявилась дискусія про джерела трафіку на заході і способи його вимірювання. Не віриться що західні сайти працюють лише на власному ядрі відвідувачів і не використовують партнерських програм з обміну трафіком. В дискусії також зійшлися на думці, що західні й російські проекти активніше рекламують себе в офлайні.  

Познайомився особисто з Ольгою Мартинчук з агенції Adformer, чия рекламна кампанія зараз триває на ХайВей. Поки що ми задоволені, майданчики вони забронювали заздалегідь, передоплату також внесли вчасно. Олексій Ігнатьєв, директор Adformer зауважив, що для Уанету доречними були б якісні нішеві сайти з високим ступенем концентрації цільової аудиторії.  

Прийшли на презентацію і Мі-6. Певне, один із найбільш блискучих українських стартапів останніх років. Портал I.ua виріс на очах, вже мають солідне портфоліо рекламодавців. Розговорилися з Андрієм Гаркавлюком та Вірою Сахновською про народження Уанету. Я згадав сайт Гала зразка 1999 року і свій дайл-ап модем 33,600. Андрій поділився враженням про власний початок роботи в Інтернеті з модемом 14,000. Ностальгія :)  

З Ліаною Попенко з ITCG зав’язалась цікава дискусія про Брітні Спірс. Ліана наголошувала, що сайт, який серйозно налаштований продавати рекламу, наявність Брітні на своїх сторінках повинен звести до мінімуму. Я говорив, що це залежить від того, звідки люди приходять про цю Брітні читати. Якщо з Фішкі.нет, тоді це негатив. Якщо читати про Брітні приходять з партнерської програми з Укрнетом, тоді позитив, оскільки мрія рекламодавців “неодружені чоловіки з прибутком кілька тисяч доларів” про Брітні читають із задоволенням.  

З представниками Adwork’a та Медіакома зійшлися на думці, що зустріч рекламних агенцій – це взагалі хороша ідея, оскільки народ працює на одному ринку, а між собою спілкується рідко.  

Не встиг як слід поговорити з Тетяною Трипутень та Сергієм Захаренком з TMGU.net. Перекинулись кількома словами на початку презентації. Враження склали приємне.  

На презентацію завітала журналістка Mediabusiness.com.ua Оксана Кобинець. Читаю RSS її сайту в Google reader. Як справжня журналістка, Оксана часу не гаяла і встигла розпитати багато про ХайВей, Хайблоггер, роботу нашої команди і плани на майбутнє. Над виданням Mediabusiness працює порівняно невелика команда однодумців, яка на разі примудряється видавати кожного дня багато якісного контенту. Мені особисто найбільше подобаються їх колонки та інтерв’ю з провідними особистостями медіа ринку. А ще Оксана пожалкувала, що не була на Хай-Фрідомі :)  

Наприкінці поста засвідчу респект колегам Віталію Гордузу, Олександру Євсюкову та Павлу Віленчику, яким належала більшість зусиль у підготовці презентації. Фуршет, сік, вино, прогулянка нічним Дніпром надихають до подальшої роботи.  

Всім міцного коннекту і хороших вихідних! 

P.S. З понеділка планую на тиждень поїхати в Амстердам на Cross media week і конференцію European bloggers conference. Будь ласка, з приводу усіх питань тримайте контакт з Дмитром Дубілетом.

Інші контакти ХайВей: http://h.ua/contact.php 

Олексій Ігнатьєв і Ольга Мартинчук, Adformer
Сергій Захаренко і Тетяна Трипутень, TMGU
Олександр Євсюков розповідає про УМХ
Оксана Кобинець, Mediabusiness спілкується з Павлом Віленичком та Петром
Віталій Гордуз і представниця Медіакома
Дмитро Дубілет, ХайВей і Євген Шевченко, UaMaster
Наталя і Ольга з агенції AdWork
Профі з ITCG на чолі з Ліаною Попенко (праворуч)
Тетяна Клименко розкриває таємниці Уанету
Андрій Гаркавлюк і Віра Сахновська з Мі-6
Я з Дмитром Дубілетом, ХайВей-team ;)


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Гм, цікаво й інформативно, дякую =)

Сподіваємось, з Європейських вояжів будуть новини на кшталт цієї? ;)

Цікаво:)

вдалої тобі подорожі

Серег, не могу успокоиться! Ты мне порой на фотографиях (да и в жизни), так внешне напоминаешь Ричарда Бренсона, что меня аж разрывать начинает! :) Вот!

Простите, что не по теме )

Розцінюватиму, як комплімент. Дякую, Катю :)

RSS оновлення

Contacts

Наші фотокниги FineBook

Welcome! Фотокниги http://finebook.com.ua


Facebook - депутатам!Новий громадянин

 Громадська кампанія Новий Громадянин

Хороша громадська кампанія.


Twitter Updates
  follow me on Twitter

  Fine Web

  Internet media, marketing, advertising, PR http://www.fineweb.com.ua


  Gloss.ua

  ;)

  Метки

  Интересы
  4 година ранку, Google, ICQ, PR, авто, бійки, бруківка, вітер, вогнища, говорити, дипломатія, дощ, журналістика, ідеї, інтернет, кава, кальян, кока-кола, копірайтинг, креатив, Львів, міжнародна інформація, міжнародні відносини, мокрий асфальт, мости, подорожувати, політика, польська мова, психологія, свіже повітря, світанки, спати в палатці, сутінки, теорія комунікації, френди, футбол, хайвей, цивілізація, швидкість

  Я читаю
  ОБОЗ.ua