Хроніки ХайВей

We're going to make some history today

v6dvvav_sdaniel.jpg
Сергій Даниленко  01.10.2009 21:18:57

Запустили спецпроект від Nokia - "Класика емоцій" на Gloss.ua

На цьому тижні запустили спецпроект від Nokia "Класика емоцій" на порталі Gloss.ua.

Gloss.ua на сьогодні - один із флагманів серед наших сайтів. Він стабільно займає 1-е місце в Бігмірі в категорії "Відпочинок".

У рамках конкурсу "Класика емоцій" потрібно згадати і завантажити на сайт яскраву, емоційно насичену цитату з твору одного із класиків світової літератури. Це може бути як вірш, так і уривок з прози. Цитати завантажуються в одну із 3 рубрик: "Дружба", "Краса", "Любов".

Водночас на сайті відбувається голосування за цитати. Людина, яка пригадала й завантажила на сайт найбільш яскраву цитату, наприкінці місяця отримає подарунок - телефон Nokia й картку поповнення рахунку.

Кампанія відбувається в рамках промо моделі Nokia 6700 classic. Ідея полягає у тому, щоб пов'язати такі поняття, як "класика", "емоції", "спілкування" у рамках єдиного проекту. І нагадати, що спілкуючись, ми обмінюємось не просто словами чи sms-ками, а насамперед емоціями - з друзями, коханими, рідними. Тому в рамках конкурсу "Класика емоцій" пропонується разом пригадати найбільш емоційні цитати з творів класиків, чий талант зафіксував на папері найглибші людські почуття і переживання.

"Класика емоцій" продовжує серію нестандартних рішень у сфері Інтернет-реклами від команди Fine web. Нещодавно я розповідав про розміщення МТС, брендування сайту Formula1.ua Shell та промо з sms-ками від караоке-суші-бару Godzilla.

Розповім і про не дуже приємний випадок в роботі: на днях користувачі блог-сервісу Хайблоггер пережили міні-флеш-моб від Gillette. Через технічний збій реклама річ медіа (pop-up) деякий час показувалась 100% користувачам без обмежень. Блоггери на сайті Hiblogger.net скоординували свої дії й дружно змінили аватарки з вимогою оперативно вирішити проблему. Ще раз приносимо наші вибачення користувачам ХБ, які роблять цей блог-сервіс неповторним і затишним куточком в УАнеті.

Нагадаю, що Fine web зараз активно експериментує з нестандартами в Інтернет-рекламі. Намагаємось приносити в Україну кращі світові практики.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

опечатался в первом же предложении:( "goss -> gloss"
це справді хороший спецпроект, тоді як поп-апи на нестадарт ну ніяк не тягнуть, а навпаки заїзжений і ненависний всіма вид реклами
Судя по всему Gillette устроили для нас мини-флеш-моб ;)
цікавенька реклама :)
Would you like to know about Canada goose? I believe that you must also want to have a clear understanding of Canada goose clothing. Now let us pay attention to Canada goose label together. According to my understanding, Canada goose Company is just known for canada goose jackets and canada goose parkas; Canada goose label is also highly praised by consumers; in the meantime, Canada goose clothes attract great attention for the high quality and fashion looks. Do you get known about Canada goose now? (yang)
http://www.saleauuggs.com UGG Australia boots http://www.saleauuggs.com UGG brand boots http://www.saleauuggs.com discount UGG boots http://www.saleauuggs.com cheap UGG boots http://www.saleauuggs.com UGG boots sale http://www.saleauuggs.com UGG boots on sale http://www.saleauuggs.com lowest price UGG boots http://www.saleauuggs.com Australia UGG boots Australia UGG Boots: Huge Range of Genuine UGG Boots Are Made From Top Quality Australian Sheepskin Materials From An Official Retailer Of UGG Australia. Fast&Free International Delivery on ALL UGGs.
RSS оновлення

Contacts

Наші фотокниги FineBook

Welcome! Фотокниги http://finebook.com.ua


Facebook - депутатам!Новий громадянин

 Громадська кампанія Новий Громадянин

Хороша громадська кампанія.


Twitter Updates
  follow me on Twitter

  Fine Web

  Internet media, marketing, advertising, PR http://www.fineweb.com.ua


  Gloss.ua

  ;)

  Метки

  Интересы
  4 година ранку, Google, ICQ, PR, авто, бійки, бруківка, вітер, вогнища, говорити, дипломатія, дощ, журналістика, ідеї, інтернет, кава, кальян, кока-кола, копірайтинг, креатив, Львів, міжнародна інформація, міжнародні відносини, мокрий асфальт, мости, подорожувати, політика, польська мова, психологія, свіже повітря, світанки, спати в палатці, сутінки, теорія комунікації, френди, футбол, хайвей, цивілізація, швидкість

  Я читаю
  ОБОЗ.ua