Хроніки ХайВей

We're going to make some history today

v6dvvav_sdaniel.jpg

Новий нестандарт від Gloss.ua, Facebook

Сьогодні пропонуємо агенціям і рекламодавцям разом із Gloss.ua створити брендований application про кіно у Facebook. Читать дальше...


Открыть Комментариев 18

Шукаємо Android програміста для ідеї Htc-android.com.ua

Якщо у вас або ваших знайомих є бажання взяти участь в конкурсі Htc-android.com.ua, але ви не знаєте, яку ідею реалізувати, ми можемо запропонувати доступ до Gloss.ua API для створення під Android афіші Києва. Зараз існує версія під iPhone за адресою Gloss.ua/iphone.

Чому це може бути цікавим?
1. Києву потрібна така програма. Версія під iPhone набирає оборотів, а користувачі з Android поки що такої можливості не мають.

2. У вашому портфолі девелопера з'явиться нова чудова програма. Популяризацію додатку Goss.ua бере на себе: баннери на сайті, прес-релізи, промо через групу в Facebook, використання ресурсів Українського Медіа Холдингу і т.д.

3. Програмісти Gloss.ua допоможуть розібратися в нюансах Gloss.ua API.

4. У випадку перемоги в конкурсі Htc-android.com.ua (1 місце 35000 грн, 2 місце 10000 грн, 3 місце телефон HTC Desire) весь приз залишається девелоперу. Для нашої команди Gloss.ua важливо, щоб сервісами порталу користувались як можна більше людей. Додаток під Android буде безкоштовним.

У кого є бажання спробувати, пишіть s(at)h.ua, телефонуйте +38-044-593-35-22, Сергій Даниленко.


Открыть Комментариев 7

Просування в Інтернеті через Facebook

Цікава стаття у Комерсанті http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1353039


Открыть Комментариев 4

Професор математики пожартував і відліпив від себе тінь

Професор математики "пожартував" над студентами і відліпив від себе свою тінь :))

 


Открыть Комментариев 9

Позитив :)

Yodeling :)

 


Открыть Комментариев 5

Пакуйте речі, ми щезаємо з цієї планети! Відео.

Яскравий виступ Джорджа Карліна на TEDi. Не буду коментувати - висновки най кожен зробить сам.

Які будуть думки?


Открыть Комментариев 7

Анонсуємо відкриття нової редакції Gloss.ua в Одесі

Сьогодні анонсуємо розширення Gloss.ua у регіони України.

Першим містом, де запрацювала регіональна версія Gloss.ua стала Одеса. Протягом року плануємо відкрити ще кілька регіональних редакцій. Також незабаром на сайт чекає редизайн, але про це - пізніше.

*****

Портал о культурной жизни Gloss.ua открывает редакцию в Одессе

25 февраля портал Gloss.ua анонсирует открытие редакции в Одессе. По адресу http://gloss.od.ua посетители из Одессы найдут афишу кино, ночных клубов, театров, выставок и других событий Одессы. Открытие собственной редакции в Одессе - первый шаг на пути расширения Интернет-портала Gloss.ua в регионы Украины.

"Мы понимаем, что украинский Интернет - это не только Киев. В других городах-миллиониках люди также активно используют Интернет и живут насыщенной культурной жизнью, - говорит руководитель Gloss.ua Михаил Рогальский. - Мы хотим предоставить сервисы и контент Gloss.ua людям не только в столице. С этой целью до конца 2010 года мы планируем открытие нескольких региональных редакций. Эта стратегия, в том числе, поможет увеличить посещаемость портала и привлечь новых рекламодателей."

Gloss.od.ua предоставил посетителям актуальную базу данных кинотеатров, музеев, галерей, ночных клубов, театров Одессы. Читатели найдут на сайте новости культурной жизни Одессы, обзоры событий, эксклюзивные интервью с публичными людьми региона.

Портал Gloss.ua содержит множество уникальных функций: персонализированную афишу и новостную ленту, систему оценки вкусов и рекомендаций фильмов, SMS-сервисы, полную базу данных актеров, режиссеров, фильмов, а также статьи, рецензии и фоторепортажи с ведущих событий Украины. Gloss.ua уверенно лидирует в рейтинге Bigmir в нише сайтов об отдыхе и культурной жизни. Читать дальше...


Метки: Gloss.ua, Одеса
Открыть Комментариев 12

Стартувала нестандартна рекламна кампанія Jameson на Gloss.ua

На початку тижня стартувала нестандартна рекламна кампанія віскі Jameson на Gloss.ua. Розповім про деякі деталі, котрі будуть цікаві у першу чергу Інтернет-рекламістам.

Рекламна кампанія включає:

1. Брендування розділів "Кіно", "Кінофестивалі", "Нічне життя".

2. Брендовані публікації про Ірландію у рамках спецпроекту "Прекрасна Ірландія". Напишемо про пейзажі Ірландії в кіно, 5-ку кращих ірландських фільмів, цікаві факти про фільм P.S. I love you, кращих кіноакторів Ірландії (Гебріел Бірн, Боно, Кілліан Мерфі, Фіону Шоу, Коліна Феррела), про екранізації Джеймса Джойса, а також символи Ірландії в кіно (віскі, святий Патрік, Молі Мелоун, Дублін, ірландські танці). 

3. Брендовані відеоплеєри з кінотрейлерами.

4. Баннер-хмарочос на головній сторінці формату 280х700.

5. Інтерактивний конкурс-тест "Дай відповіді на 10 питань - виграй ірландський віскі Jameson 0,7". Читать дальше...


Открыть Комментариев 7

Анонсуємо нову версію Gloss.ua iphone application з афішею Києва

***
У кого є аккаунт на Хабрі, додайте, будь ласка, +
***

***
Обновилось iPhone приложение Gloss.ua с афишей Киева, появилась карта и места рядом

Бесплатное приложение для iPhone содержит афишу событий Киева на каждый день, а также полную базу данных кинотеатров, ночных клубов, ресторанов, концертных залов и других заведений столицы. Приложение доступно для загрузки на App Store.

В новой версии добавлена привязка заведений к GPS-координатам. Приложение покажет, какие кафе, рестораны, кинотеатры расположены рядом с тем местом, где вы находитесь. А также позволит узнать, на какой улице, по какому адресу расположены выставки, музеи, рестораны, кинотеатры, ночные клубы.

Переключившись из вкладки «Карта» на вкладку «Список», можно увидеть, какие заведения находятся рядом в радиусе 300, 500, 700, 1000 м.

В новой версии добавлена возможность перейти из профиля заведения прямо на карту и сделаны активными номера телефонов. Можно сразу же звонить уточнять время киносеансов, бронировать билеты или столики в ресторанах.

Приложение синхронизируется с актуальной базой данных Интернет-сайта Gloss.ua, поэтому iPhone всегда отображает самую свежую информацию о культурной жизни Киева.

За последние несколько месяцев разработчики Gloss.ua получили много отзывов на первую версию приложения, большая часть пожеланий была реализована в новой версии. С декабря 2009 года приложение установили 2,000 пользователей, в основном, все из Киева. Читать дальше...


Открыть Комментариев 5

Відеолекція Тома Флемінга "Креативні міста"

Цікаві думки, виписав деякі цитати.

http://www.snob.ru/selected/entry/11580

 

Экономическая ценность творческих индустрий растет.

Впервые в истории возникла ситуация, когда значительная часть экономики [Великобритании] опирается на малый бизнес. На предприятия, которые охотно внедряют новые технологии.

Мы видим, как с наступлением цифровой эры размывается представление о локальности. О том, что значит "быть где-то", "быть откуда-то", потому что мы можем производить и потреблять предметы культуры внутри сообществ, разбросанных по всему миру [например, читать оцифрованные архивы, ходить экскурсиями виртуальных музеев, скачивать и смотреть любые фильмы и музыку]. Читать дальше...


Открыть Комментариев 5

Програмісти Fine Web пишуть код. Чарівна дошка.

Програмісти Fine Web використовують цю дошку для планування алгоритмів на наших сайтах. У п'ятницю на дошці сфотографував ось таке зображення.

Терзают смутные сомнения.


Открыть Комментариев 17

Нова рекламна кампанія на Gloss.ua

На понеділок запланували старт великої рекламної кампанії.

Це буде перше розміщення подібного комплексного масштабу на Gloss.ua :)

Запланували брендування інтерфейсу, конкурс, брендований відеоплеєр, нестандартний баннер. Пост з деталями і скріншотами думаю опублікувати в понеділок.

А за півгодини у нас починається Fine Meeting - щотижневий вечірній чай з тістечками для команди Fine Web. На таких Fine meetings ділимось новинами за тиждень, плануємо наступний тиждень і просто спілкуємось у неформальній атмосфері.

Можливо, скоро будемо ходити разом в кіно, домовились про бартер з одним із кінотеатрів Києва. Але поки ніяк не можемо вибрати фільм. Вчора дивились разом футбол в "Сундуку". Шкода тільки, жіноча половина Fine Web не висловила ентузіазму :) Потрібно буде придумати щось більш універсальне.

А у вас на роботі є зустрічі у неформальній атмосфері? Що зазвичай робите? Вам цікаво чи доводиться відвідувати "для галочки"?

Всім хороших вихідних!


Открыть Комментариев 9

Реклама наркотиків в Google AdWords

Сьгодні зранку Gmail "порадував" незвичайною рекламою :)

"Самии лучии парашок. Легалнии на РФ Даставка бистрая, принемаем вебмоне." :))


Открыть Комментариев 7

Ностальгія за Територією А

Для тих, у кого ностальгія за Територією А :)

The Vjo, Зорі.


Зорі, срібні в чорнім морі
Пропливали кролем на схід –
Хай чекає Захід.
Хвилі, подолавши милі,
Ноги наші мили, а ми
Співали нестримано.

Приспів:
Кожен з нас щось може –
Ганджа допоможе
Проросте посмішкою Джа.
Всі колись висіли,
Вуса помочили
В молоці веселого Джа.

Тіло, тихо шелестіло
Все кудись летіло і я
Себе почував молодим космонавтом.
Далі, натискав педалі,
Ми уже в астралі не треба
За стежкою стежить.

Приспів

Літо, нам дарило квіти
Чоколаду плити і ганджа
Це все, що тримало.
Танки, танці, ввечорі і вранці
Знають все малайці – скажіть нам
Що гірше, що краще.

Більше тут http://wtf.most.ua/ru/node/76


Открыть Комментариев 10

Які проблеми є в Україні? Мова, культура, гуманітарна сфера!

Друзі, потрібна інформація для доповіді "Актуальні проблеми розвитку гуманітарної, культурологічної і мовної сфер". 

 

Підкажіть, будь ласка, які ви бачите в Україні проблеми у наступних сферах: мова, культура, гуманітарна сфера.

Відповіді вітаються у коментарях.

Наприклад, я бачу такі проблеми:

Мовна сфера
- з розвитком нових технологій, зокрема, Інтернету - проникнення в Україну великої кількості нових слів, які використовуються Інтернет-користувачами, молоддю. Проблема знаходження українських відповідників.

- проблема української Інтернет-термінології. І в цілому комп'ютерної термінології. Проблема створення україномовних інтерфейсів комп'ютерних програм.

- проблема перекладу українською мовою фільмів в кінотеатрах, по телебаченню. На щастя, перші кроки зроблені і в кінотеатрах показуються фільми українською, але кількість телепрограм, фільмів з українським дубляжем, а не тільки субтитруванням, ще й досі мала.

- проблема словників, посібників, особливо перед Євро-2012;

- проблема сприйняття української мови у суспільстві в цілому. Бізнес практично весь говорить російською. Відсутня поширена бізнес-термінологія україномовна. Як вести ділові переговори українською?

Гуманітарна сфера
- освіта здійснюється за застарілими освітніми програмами; необхідні інноваційні підходи до освіти; більше тренінгових центрів, гуртків;

- необхідно в освіті використовувати новітні технології - Інтернет. Щоб у кожної школи був свій сайт, щоб можна було скачувати підручники з Інтернету;

- необхідно навчати дітей Інтернет-грамотності;

- необхідна програма роботи і підтримки обдарованих, талановитих дітей, з ними не можна поводитись і їх навчати так само, як і звичайних дітей, потрібні особливі методики.

Культурологічна
- проблема україномовних видань, газет, сайтів - їх мало, державна підтримка слабка;
- книговидання;
- "публічна дипломатія", робота з українцями, які їздять за кордон;
- проблема адекватного спілкування з туристами, проблема іміджу України у світі в цілому.

Що ще?

 


Открыть Комментариев 7

Кандидати в Президенти України 2010 у нових медіа

Сьогодні попросили прокоментувати активність кандидатів у Президенти України 2010 у Нових медіа, ділюсь думками. Пост трохи сумбурний, писався не для блога, але корисну інформацію, сподіваюсь, у ньому знайти буде можна.

***

Юлія Тимошенко
Блоги - один із найпростіших інструментів нових медіа, які використовували кандидати в Президенти України у передвиборчій кампанії. Найбільш яскраві блоги вдалось створити Юлії Тимошенко, Сергієві Тігіпку, Арсенію Яценюку, Михайлу Бродському.

Юлія Тимошенко створила навіть 2 блоги - один на популярному сайті LiveJournal.com, так званому "Живому журналі", інший - на власному офіційному сайті Tymoshenko.ua. Записи у блогах публікуються від першої особи, хоча сама Тимошенко і пише, що публікувати інформацію в блог допомагає їй її команда.

В цілому записи цікаві, збирають сотні, а деякі і тисячі коментарів. Тимошенко ділиться спогадами про те, як відсвяткувала Новий рік, була на ефірі у Савіка Шустера, подорожувала до річки Йордан. Водночас можна зустріти записи про молодь, підприємців й інші серйозні державницькі теми. З цієї точки зору Тимошенко правильно використовує блоги - вона показує себе ближчою до народу, демонструє свою відкритість, розповідає про свої хоббі, ділиться сімейними фотографіями. І не можна сказати, що вона використовує блог, як інструмент пропаганди. Єдине, що Тимошенко не вистачає - це, очевидно, часу, щоб відповідати активно на коментарі у своєму блозі або читати й коментувати інших блоггерів. Тому спілкування відбувається в дещо односторонньому форматі "я пишу - ви читаєте". Але і на тому спасибі. Для початку спілкування у блогосфері пророблена чудова робота. Також варто згадати яскраве фото, на якому Ю.Тимошенко читає власний блог, таким чином підтверджуючи, що дійсно виділяє для цього час.

Окрім блога, у Тимошенко є офіційний канал на відеосайті YouTube.com, де постійно публікуються відео - з робочих поїздок, з прес-конференцій, з промо-туру "З Україною в серці" тощо. Нещодавно, до речі, на YouTube з'явились комічні ролики з рімейками відомих фільмів, стилізованими під Президентські вибори 2010 в Україні (Аватар, Рожева пантера, Ван Хелсинг, 300 спартанців).

Існує також Твіттер-канал, де публікуються новини, пов'язані з Юлією Тимошенко, але його автентичність не підтверджена. Зокрема, немає посилання на цей Твіттер-канал з офіційного сайту. Читать дальше...


Открыть Комментариев 12

Анонсуємо запуск нового розділу на Kino.Gloss.ua - Фестивалі і премії

Сьогодні анонсуємо запуск нового розділу на Kino.Gloss.ua - Кінофестивалі і премії. Фанатам і знавцям кіно має сподобатись :)

Кинопортал Kino.Gloss.ua запустил новый раздел "Кинофестивали и премии"

1 февраля кинопортал Kino.Gloss.ua анонсировал запуск нового раздела, посвященного кинофестивалям и кинопремиям. Портал собрал самую яркую информацию об Оскаре, Каннском кинофестивале, Московском международном кинофестивале, Берлинском международном кинофестивале и Киевском международном кинофестивале. Читать дальше...


Открыть Комментариев 4

Веселе відео про ставлення до сучасних ІТ

Веселе відео про те, наскільки ми звикли і не цінуємо часом переваги сучасних технологій :))

 

Джерело http://mario777.livejournal.com/39659.html

Via http://twitter.com/YaroslavAzhnyuk


Открыть Комментариев 10

Анонс ElectionMiniCamp

Цікава подія:

***

Анонс ElectionMiniCamp

У час підвищеної уваги до технологій нових медіа та до веб-інновацій загалом, Громадянська мережа ОПОРА запрошує всіх активних (та не дуже:-) ) інтернет-користувачів на ElectionMiniCamp, який відбудеться 30 січня 2010 року.

Захід має на меті зібрати найкращі практики залучення інтернет-технологій до виборчих та політичних процесів, проведення мобілізаційних кампаній під час виборів та створити комунікаційний майданчик для обміну досвідом. На відміну від країн Заходу, де інтернет-кампанії широко застосовуються у політичних процесах, в Україні ця методика лише починає розвиватися. Проте вже зараз можна окреслити коло людей, які, не відходячи від комп’ютера, можуть змобілізувати велику кількість людей на різного роду акції чи зустрічі, провести просвітницьку кампанію чи навіть вплинути на важливе рішення влади.

Організовуючи ElectionMiniCamp ми, перш за все, хочемо дізнатися, як впливає інтернет на політиків, виборців, кандидатів. Допомагати нам у цьому будуть безпосередні учасники процесу – люди, які протягом останнього десятиліття займалися різного роду кампаніями в інтернеті.

До участі в баркемпі запрошуємо представників штабів кандидатів у президенти, авторів політичних інтернет-проектів та активних інтернет-користувачів, які бажають працювати в цьому напрямку.

Подібний тематичний захід проводиться в Україні вперше. Захід відбувається в рамках кампанії «Інтернет-мобілізація» за підтримки Громадянської мережі ОПОРА та NED.

Більше інформації та реєстрація: http://uamobili.com/electionminicamp/


Открыть Комментариев 4

Тренди 2010

Чудове відео про тренди 2010 року.

 


Открыть Комментариев 6

А вас турбує монополія Google?

Зараз багато говорять на тему монополії Google, Google "захоплює світ", Google контролює забагато персональних даних, це не етично, що Google знає про Ваші інтереси і показує таргетовану рекламу.

Нижче я републікую переклад хорошої статті з Forbes.com via Diggreader.ru на цю тему.

А вас турбує ситуація з Google?

***

When Google Runs Your Life

Ваш день начинается со звонка будильника в Андроиде. По дороге в душ вы открываете Google News и пробегаетесь по заголовкам, затем — Gmail. Первая встреча дня переносится в другое место, Google Maps покажет куда. Вы быстро заканчиваете отчет о расходах, распечатываете торговую презентацию при помощи, например, Google Template, и отправляете их в индийский офис (если хотите — на хинди, с помощью Google Translate). Начальник хочет обсудить участие вашей группы в разработке маркетинговой документации? Положитесь на Google Groups. А ведь вы еще даже не вышли из дома. Остаток дня вы проводите в офисе, разыскивая в сети важную информацию по работе, а также умудряетесь урвать несколько минут, чтобы скачать игру, посмотреть курс акций, разобраться со своими медицинскими документами, показать фотографии друзьям и выбрать ресторан и кинотеатр на вечер. Как удобно. Читать дальше...


Открыть Комментариев 13

Как слышится, так и пишется

Телефоную в одну велику компанію, в процесі розмови виникає потреба записати адресу електронної пошти. А дівчина, з якою спілкуюсь, має погану вимову, м'яко кажучи.

Диктує мені мейл, а я ну нічого не можу розібрати, що вона говорить :))))

Прошу: "Продиктуйте мені по літерах".

Вона відповідає: "Здесь ведь все просто. Как слышится, так и пишется!" 

Я в шоці, ледве стримую сміх... Не можу ж я їй сказати: "Ви знаєте, ні *** не слышится, бо ви шепелявите в трубку."


Открыть Комментариев 17

Безкоштовний iPhone application з афішею Києва від Gloss.ua

На минулому тижні, 10 грудня, нарешті прийшла радісна звістка від Apple store. Наш iPhone application з афішею Києва отримав approve від Appstore.

Анонсуємо! :)

http://gloss.ua/iPhone Читать дальше...


Открыть Комментариев 10

10 Web trends to watch in 2010

Класна стаття на сайті CNN, републікую повністю.

*****

10 Web trends to watch in 2010

Editor's note: Pete Cashmore is founder and CEO of Mashable, a popular blog about social media. He is writing a weekly column about social networking and tech for CNN.com.

(CNN) -- As 2009 draws to a close, the Web's attention turns to the year ahead. What can we expect of the online realm in 2010?

While Web innovation is unpredictable, some clear trends are becoming apparent. Expect the following 10 themes to define the Web next year: Читать дальше...


Метки: Web, Internet, future, trends
Открыть Комментариев 5

Яким має бути Новий громадянин? Маніфест європейця!

Нещодавно в Україні стартувала нова ініціатива - "Новий громадянин". Як правило, я скептично ставлюсь до подібних проектів, оскільки не довіряю людям, які їх роблять, їх мотивації та обраному інструментарію.

Але кампанія "New citizen" мені сподобалась, оскільки проектом займаються мої друзі, яким я довіряю. По-друге, New citizen грамотно використовує Інтернет - Гугл-групу, Фейсбук, YouTube, сам сайт Newcitizen.org.ua. Нарешті на обрії українських NGO з'являються люди, які потенційно можуть адекватно використовувати Інтернет.

Наразі громадська кампанія "Новий громадянин" проводить ініціативу в Інтернеті. Команда проекту запрошує блоггерів зробити пост у себе в блозі на тему "Яким має бути новий громадянин?"

Нижче я хочу опублікувати текст, який називається "Маніфест європейця". І який я нещодавно знайшов на сайті Publicity. Я можу підписатись під кожним словом цього тексту, і вважаю його яскравою відповіддю на питання "Яким має бути новий громадянин України?"

Маніфест Європейця

1. Сучасне і майбутнє України - в Європі.
2. Я сучасна людина. І підтримую європейські цінності.
3. Я люблю мандрувати. І хочу легко отримувати візи в інші країни.
4. Якщо водій на дорозі ззаду блимає фарами, я його пропускаю. Він так чинить тому що справді поспішає.
5. У магазинах і маркетах я поводжу себе ввічливо.
6. Коли я передаю гроші, оплачуючи проїзд у транспорті, я говорю: "Передайте, будь ласка!", а не "Передай" або "Візьміть".
7. Я не викидаю сміття на вулиці. Якщо потрібно викинути обгортку чи пляшку, я шукаю найближчу урну. Або забираю сміття з собою, щоб викинути його пізніше.
8. Я не плюю на тротуари.
9. В розумних межах я економлю воду і світло.
10. Я ходжу на вибори. І роблю свій вибір, орієнтуючись на власну думку, а не на яскраву рекламу. Я суджу про політиків за їх справами, а не словами.

11. Я не беру хабарів і відкатів.
12. Я не даю хабарів і відкатів.
13. Я не краду гроші у компанії, де працюю.
14. Я добросовісно виконую свою роботу.
15. Якщо я бачу, як можна допомогти людині, яка до мене звертається, я допомагаю. Або рекомендую контакти іншої людини, яка може допомогти мені вирішити питання.
16. Я люблю свою сім'ю.
17. Я вважаю, що державні чиновники повинні прагнути допомогти кожному, хто до них звертається. В державних установах не повинно бути черг.
18. Я ціную свободу слова і незалежні ЗМІ. Я вважаю, що розумна дискусія - тільки на користь.
19. Я вважаю, що у багатих людей є чому повчитись.
20. Я люблю вкладати гроші у власний розвиток: купівлю книг, перегляд фільмів, відвідування театру, мандрівки, курси, тренінги.
21. Я знаю хоча б одну іноземну мову. Або знаходжусь у процесі її вивчення. Я впевнений, що мінімум одну іноземну мову знатимуть мої діти.
22. Я вважаю, що мовне питання в Україні надумане. У мене є друзі, які говорять українською, і є, які говорять російською, я нормально з усіма спілкуюсь.
23. Я поважаю Главу держави й інших керівників країни, навіть якщо голосував за іншу політичну силу.
24. Я тримаю руку на серці, коли виконують гімн моєї держави.
25. Я акуратно паркую власне авто в місті, так щоб не заважати іншим автомобілям та пішоходам.
26. Я поступаюсь місцем в транспорті жінкам, людям з дітьми, людям похилого віку.
27. Я вважаю, що кожен може вдягатися як хоче. І слухати музику, яку хоче. Однак це не повинно заважати іншим людям.
28. Я вважаю, що мій дім не закінчується за порогом моєї квартири. Ліфти, під'їзди - це частина будинку, де я живу. І я піклуюсь, щоб їх вигляд був приємним для мене і моїх сусідів.
29. Я можу чесно і відкрито говорити з моїм роботодавцем, і я впевнений у тому, що ми з ним у будь-якій ситуації знайдемо оптимальне рішення. Я працюю в команді.
30. Я знаю, що мене цінують як спеціаліста і моя думка важлива для компанії. Я з повагою ставлюсь до своїх підлеглих.
31. Я ціную і поважаю думку іншої людини, навіть якщо вона не співпадає з моєю.
32. Я вважаю, що компроміси - це цивілізований метод вирішення протиріч.
33. Я люблю свою роботу, вона приносить мені задоволення і дає можливість розвитку та самореалізації.
34. Я противник нечесної конкуенції і чорного PR. Мої конкуренти достойні поваги. У них можна вчитись.
35. Я доброзичливо ставлюсь до працівників сфери обслуговування, і я хочу, щоб там працювали ввічливі й привітні люди.
36. Я вважаю, що діти - це повноправні особистості. Я цікавлюсь їх думкою і, коли можливо, домовляюсь з ними на рівних.
37. Я не піднімаю руку на дітей і не допускаю фізичного і морального насилля в сім'ї.
38. Я живу в зеленій країні і бережу природу.
39. Я саджаю дерева, тому що хочу, щоб у моїх дітей і внуків були зелені ліси.
40. На Новий рік я прикрашаю дерева у дворі. А вдома замість зрубаної ялинки у мене красиві виготовлені руками прикраси.
41. Я з повагою ставлюсь до чужої власності. Якщо я знаходжу загублені речі, гроші, телефон або документи, я повертаю їх власникові.
42. Я хочу планувати купівлю більш просторого будинку для моєї сім'ї.
43. Я не критикую різні релігійні і політичні погляди.
44. Я кажу ні статевій та расовій дискримінації.
45. Я несу повну відповільність за свою долю і все, що відбувається в моєму житті.
46. Я прагну писати і говорити грамотно.
47. Я відвідую театр, галереї, кіно й цікавлюсь мистецтвом.
49. Я займаюсь спортом.
50. Я люблю світ і людей.
51. Я розраховую на те, що інші люди в цій країні поводять себе так само.

P.S. А як думаєте Ви, яким має бути новий громадянин України?

Напишіть у коментарях або у власному блозі і залиште посилання на пост тут!


Открыть Комментариев 16RSS оновлення

Contacts

Наші фотокниги FineBook

Welcome! Фотокниги http://finebook.com.ua


Facebook - депутатам!Новий громадянин

 Громадська кампанія Новий Громадянин

Хороша громадська кампанія.


Twitter Updates
  follow me on Twitter

  Fine Web

  Internet media, marketing, advertising, PR http://www.fineweb.com.ua


  Gloss.ua

  ;)

  Содержание страницы

  Метки

  Интересы
  4 година ранку, Google, ICQ, PR, авто, бійки, бруківка, вітер, вогнища, говорити, дипломатія, дощ, журналістика, ідеї, інтернет, кава, кальян, кока-кола, копірайтинг, креатив, Львів, міжнародна інформація, міжнародні відносини, мокрий асфальт, мости, подорожувати, політика, польська мова, психологія, свіже повітря, світанки, спати в палатці, сутінки, теорія комунікації, френди, футбол, хайвей, цивілізація, швидкість

  Я читаю
  ОБОЗ.ua